VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 67 EUR

Las Palmas
“Castillo de San Cristóbal” v Las Palmas (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Výborná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich famóznych Kanárskych ostrovov, kde sa majú príležitosť vybrať flexibilní cestovatelia (aj počas obdobia vianočných sviatkov) nielen za príjemným slnečným počasím (22°C) pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na nesmierne pôvabný španielsky ostrov s názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 67 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 12. decembra (sobota) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 14 dní neskôr, t.j. dňa 26. decembra 2015 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky (za 87 EUR) môže byť 14-dňový pobyt s odletom z Viedne (VIE) dňa 12. decembra a návratom z Tenerife-South (TFS) dňa 26. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 67 EUR (12.12.-26.12.2015)
Viedeň – Tenerife za 87 EUR (12.12.-26.12.2015)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pridať i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré sú prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci prekrásnych horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0