VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 208 EUR

Parque Santiago Mini Golf
Malebný “Parque Santiago Mini Golf” v Playa de las Américas (foto: Jose Mesa/Flickr/CC BY 2.0)

Na famózne Tenerife (jeden zo siedmich excelentných španielskych Kanárskych ostrovov) sa máte šancu vypraviť aj v rámci veľkonočných sviatkov (či úniku pred nevyspytateľným stredoeurópskym “počasím”) za teplým slnečným počasím pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na nesmierne príťažlivý španielsky ostrov pod názvom Tenerife sú k dispozícii za 208 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 4. apríla (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. apríla 2015 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 208 EUR (04.04.-11.04.2015)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, famózna fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských pozoruhodností Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0