VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 156 EUR

Los Cristianos-Las Américas-Costa Adeje
Idylické Tenerife – Costa Adeje-Las Américas-Los Cristianos (foto: Jose Mesa/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia túžiaci po krátkodobejšej zmene prostredia a zároveň aj po pohodovom podnebí španielskych Kanárskych ostrovov majú šancu využiť pútavú last minute ponuku charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (Puerto del Rosario) sú k dispozícii za 156 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za 158 EUR doletíte aj na Tenerife (Tenerife-South). Za obojsmerné letenky na Lanzarote (Arrecife) zaplatíte 159 EUR. Gran Canaria (Las Palmas) Vašu cestovateľskú peňaženku či platobnú kartu vyjde 160 EUR.

Letenky v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve s odletmi v druhej polovici apríla 2015 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Fuerteventura s Niki od 156 EUR

Prvou last minute ponukou charterových leteniek na Kanárske ostrovy na krídlach Niki/Air Berlin budú obojsmerné lety na grandiózne španielske súostrovie Fuerteventura.

Spiatočné letenky na vynikajúci španielsky ostrov Fuerteventura (Puerto del Rosario) sa predávajú za 156 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 19. apríla (nedeľa) a návratom z Puerto del Rosario (FUE) t.j. dňa 26. apríla 2015 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Fuerteventura za 156 EUR (19.04.-26.04.2015)
Viedeň – Fuerteventura za 156 EUR (19.04.-11.05.2015)

Fuerteventura a širšie okolie

Znamenitá Furteventura, súčasť preslávenej “kanárskej sedmy”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej atraktívnym ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve máte príležitosť pripojiť aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré sú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

Tenerife s Niki s od 158 EUR

Druhou z last minute ponuky charterových leteniek z viedenského letiska na Kanárske ostrovy so spoločnosťou Niki/Air Berlin budú obojsmerné lety na famózne Tenerife.

Spiatočné letenky na nesmierne príťažlivý španielsky ostrov pod názvom Tenerife (Tenerife-South) kúpite za 158 EUR s odletom z viedenského leteckého prístavu.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Tenerife môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 22. apríla (streda) a návratom z Tenerife-South (TFS) dňa 29. apríla 2015 (streda).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 158 EUR (22.04.-29.04.2015)
Viedeň – Tenerife za 158 EUR (22.04.-25.04.2015)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, jedinečná fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských pozoruhodností Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

Lanzarote s Niki od 159 EUR

Treťou ponukou last minute charterových leteniek na trase z viedenského letiska na Kanárske ostrovy budú obojsmerné lety v réžii Niki/Air Berlin na excelentné Lanzarote.

Spiatočné letenky na príťažlivé španielske Lanzarote (Arrecife) sú v predaji za 159 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu v rakúskom “Schwechate”.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 19. apríla (nedeľa) a návrat z Arrecife (ACE) dňa 26. apríla 2015 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lanzarote za 159 EUR (19.04.-26.04.2015)
Viedeň – Lanzarote za 164 EUR (26.04.-04.05.2015)

Lanzarote a širšie okolie

Obdivuhodné Lanzarote nájdete v najvýchodnejšej časti populárnych “Kanárov”. Pri putovaní po nej istotne nevynechajte neskutočne fotogenickú lokalitu Jameos del Agua v severovýchodnej partii z pôsobivým podmorským jaskynným systémom (“v interiéri”) i geniálnym umelým jazierkom s vkusnými parkovými úpravami (“v exteriéri”).

Gran Canaria s Niki od 160 EUR

Štvrtou a zároveň poslednou z last minute ponuky charterových leteniek pod taktovkou Niki/Air Berlin z Viedne na Kanárske ostrovy budú obojsmerné lety na ostrov Gran Canaria.

Spiatočné letenky do španielskeho mesta Las Palmas (Gran Canaria) máte príležitosť kúpiť za 160 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. apríla (streda) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) dňa 25. apríla 2015 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 160 EUR (22.04.-25.04.2015)
Viedeň – Gran Canaria za 168 EUR (25.04.-06.05.2015)

Gran Canaria

Pri putovaní po Gran Canaria sklamaní určite nezostanú nielen milovníci čarokrásnych pláží a aktívnych vodných športov (skúste Anfi del Mar), ale na svoje si prídu aj fanúšikovia dych berúcich horských scenérií a súčasne pešej turistiky. Upúta i svetoznámy miestny prístav v Puerto de La Luz (v Las Palmas) či fenomenálne piesočnaté duny v Maspalomas na juhu.

0