VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 120 EUR

Playa Fañabé
Lokalita Playa Fañabé v juhozápadnej časti Tenerife (foto: Javier Lastras @ jlastras.com/Flickr

Famózne Tenerife bude jedným zo siedmich excelentných španielskych Kanárskych ostrovov, kde sa majú šancu vydať najmä flexibliní cestovatelia nielen v rámci úniku pred stredoeurópskou zimou za teplým slnečným počasím pri využití ponuky charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z medzinárodného viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neskutočne príťažlivý španielsky ostrov s názvom Tenerife sú k dispozícii za 120 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 13. decembra (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 11 dní neskôr, t.j. dňa 24. decembra 2014 (streda). Neveľké množstvo ďalších termínov v podobnom časovom období bude k dispozícii za príplatok (ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 120 EUR (13.12.-24.12.2014)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Veľmi pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, famózna fauna aj unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských pozoruhodností Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0