VLetenky

Kanárske ostrovy s Iberiou od 190 EUR

Los Cristianos-Las Américas-Costa Adeje
Grandiózne scenérie Costa Adeje-Las Américas-Los Cristianos (foto: Jose Mesa/Flickr/CC BY 2.0)

Navštíviť geniálnu “kanársku sedmičku” máte príležitosť aj v rámci doby platnosti letného letového poriadku s tarifom miestnej leteckej spoločnosti Iberia (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Tenerife sú v predaji za 190 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. júna do 31. októbra 2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä počas októbra 2015 (a za príplatok i v priebehu septembra 2015).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 14. októbra a návrat zo španielskeho Tenerife (TCI) dňa 20. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Tenerife za 190 EUR (14.10.-20.10.2015)
Budapešť – Tenerife za 194 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Budapešť – Tenerife za 205 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Tenerife za 205 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Tenerife za 5519 CZK (rezervácia v ČJ)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pripojiť aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú aj dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a očarujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských špecialít Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0