VLetenky

Kanárske ostrovy s Iberiou od 185 EUR

La Playa de Las Alcaravaneras
Prístav Port de Las Palmas na Gran Canaria (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Navštíviť fenomenálnu “kanársku sedmičku” možno aj v rámci doby platnosti letného letového poriadku s tarifom leteckej spoločnosti Iberia (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 185 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. júna do 31. októbra 2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve hlavne v priebehu októbra 2015 (a za príplatok aj počas septembra 2015).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 14. októbra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 20. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Gran Canaria za 185 EUR (14.10.-20.10.2015)
Budapešť – Gran Canaria za 194 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Gran Canaria za 200 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Gran Canaria za 206 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Gran Canaria za 5518 CZK (rezervácia v ČJ)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte šancu v rámci “kanárskej sedmičky” pridať i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré sú prakticky relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci prekrásnych horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0