VLetenky

Kanárske ostrovy s Eurowings a Niki od 40 EUR

Las Palmas
La Playa de Las Canteras v Las Palmas (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich famóznych Kanárskych ostrovov, kde sa majú šancu vypraviť flexibilnejší cestovatelia pri využití kombinovanej (last minute) ponuky charterových leteniek na palube leteckých spoločností Eurowings a Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov s názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 40 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 22. januára (nedeľa) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 29. januára 2017 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 40 EUR (22.01.-29.01.2017)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pridať i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci nádherných horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0