VLetenky

Kanárske ostrovy s Austrian Airlines za 119 EUR

Las Palmas
Oblasť Puerto Rico na ostrove Gran Canaria (foto: Svein-Magne Tunli/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich famóznych Kanárskych ostrovov, kde sa majú príležitosť vybrať flexibilnejší cestovatelia pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov s názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 119 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 18. júna (sobota) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. júna 2016 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 119 EUR (18.06.-25.06.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pridať i ďalšie (nemenej atraktívne) okolité ostrovy, ktoré sú prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci nádherných horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0