VLetenky

Kanárske ostrovy s Austrian Airlines od 58 EUR

Canary Islands
Puerto Rico de Gran Canaria v podobe obľúbenej Playa de Amadores (foto: FrodeCJ/Pixabay/CC0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich znamenitých Kanárskych ostrovov, kde sa majú možnosť vypraviť flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločností Austrian Airlines (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 58 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 19. augusta (sobota) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 26. augusta 2017 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 58 EUR (19.08.-26.08.2017)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia prekrásnych horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0