VLetenky

Kanárske ostrovy s Austrian Airlines od 141 EUR

Los Cristianos-Las Américas-Costa Adeje
Idylické scenérie Costa Adeje-Las Américas-Los Cristianos (foto: Jose Mesa/Flickr/CC BY 2.0)

Na znamenité Tenerife sa možno vybrať pri využití pútavej last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Austrian Airlines (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neskutočne pôvabný španielsky ostrov s názvom Tenerife sú k dispozícii za 141 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 11. apríla (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 18. apríla 2015 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 141 EUR (11.04.-18.04.2015)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú aj dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, famózna fauna i jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských špecialít Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0