VLetenky

Kanárske ostrovy s Austrian Airlines a Niki od 79 EUR

Las Palmas
Prístav Puerto de La Luz v Las Palmas (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste radi v najbližších dňoch zamierili na pohodový subtropický ostrov Gran Canaria (s príjemným slnečným počasím a teplotou 23°C), máte príležitosť porovnať si služby leteckých spoločností Austrian Airlines a Niki/Air Berlin pri využití last minute ponuky charterových leteniek na skvelé španielske Kanárske ostrovy (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na nesmierne pôvabný španielsky ostrov s názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 79 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 16. mája (sobota) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 4 dni neskôr, t.j. dňa 20. mája 2015 (utorok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 79 EUR (16.05.-20.05.2015)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmičky” pripojiť i ďalšie (nemenej atraktívne) okolité ostrovy, ktoré sú prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci prekrásnych horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0