VLetenky

Kanárske ostrovy s Air Berlin a Condor od 47 EUR

Jameos del Agua
Lokalita Jameos del Agua v severovýchodnej partii Lanzarote (foto: Ben Salter/Flickr/CC BY 2.0)

V pomaly, ale isto prichádzajúcom Novom roku želáme obrovské množstvo iba tých správnych rozhodnutí, odvážnych plánov a na 100% splnených prianí aj cestovateľských snov, ale samozrejme i mnoho šťastných ciest s vždy dobrým koncom 🙂 Šťastný nový rok 2016 prajú všetkým našim cestovateľom VL…

Flexibilnejší cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) túžiaci po pohodovom podnebí príjemného súostrovia Lanzarote majú možnosť využiť kombinovanú ponuku charterových leteniek na palube leteckých spoločností Air Berlin a Condor Flugdienst (s odletom z Nemecka).

Spiatočné letenky na príťažlivý španielsky ostrov Lanzarote sú k dispozícii za 47 EUR s odletom z Mníchova (MUC) dňa 9. februára a návratom z jej administratívno-politického centra s názvom Arrecife (ACE) dňa 19. februára 2016 – ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmerných leteniek na Lanzarote (za 49 EUR) môže byť s odlet z Mníchova (MUC) dňa 9. februára a návrat z Arrecife (ACE) dňa 12. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Mníchov – Lanzarote za 47 EUR (09.02.-19.02.2016)
Mníchov – Lanzarote za 49 EUR (09.02.-12.02.2016)

Doprava do Nemecka

Na pozemný presun do Mníchova (resp. viceversa) možno využiť nasledovné alternatívy:
– autobusové spojenie Flixbus od 27 EUR z Bratislavy (od 20 EUR z Viedne / aj nočné spoje)
– vlakom pri rezervácii s Deutsche Bahn od 39 EUR z Bratislavy (od 29 EUR z Viedne – nočný vlak)

Lanzarote a širšie okolie

Famózne Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká v najvýchodnejšej časti populárnych “Islas Canarias”. K jej návšteve skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (istotne si nenechajte ujsť aspoň vskutku impresívnu neďalekú susednú Fuerteventuru).

0