VLetenky

Kanárske ostrovy (Lanzarote) s Niki od 159 EUR

Jameos del Agua
Fascinujúce Jameos del Agua v severovýchodnej časti Lanzarote (foto: Tim Bartel/Flickr)

Flexibilnejší cestovatelia túžiaci po krátkodobej zmene prostredia a súčasne aj po príjemnom podnebí španielskych Kanárskych ostrovov (v čase začínajúcej stredoeurópskej zimy) majú šancu využiť ponuku charterových leteniek na palube leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Lanzarote sa predávajú za 159 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 30. novembra (nedeľa) a návratom z jej administratívno-politického centra pod názvom Arrecife (ACE) o 14 (resp. o 21) dní neskôr, t.j. dňa 14. (21.) decembra 2014 (nedeľa).

Neveľký počet ďalších termínov v podobnom časovom období (t.j. v priebehu decembra 2014) s variabilnou dĺžkou pobytu 7/14 dní bude k dispozícii za príplatok 20 EUR – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lanzarote za 159 EUR (30.11.-14.12.2014 / 30.11.-21.12.2014)

Lanzarote a širšie okolie

Znamenité Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmy”, Vás očakáva v najvýchodnejšej partii populárnych “Kanárov”. K jej návšteve máte možnosť pripojiť aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré sú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (určite si nenechajte ujsť aspoň veľmi pôsobivú neďalekú susednú Fuerteventuru).

0