VLetenky

Kanadský Windsor a americký Detroit s Air Canada od 452 EUR

Detroit City
“Motor City” z Belle Isle medzi Detroitom a Windsorom (foto: Jayanta Debnath/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen prihraničný Windsor v južnej Kanade a susedný Detroit máte šancu navštíviť aj v priebehu letných prázdnin s leteckou spoločnosťou Air Canada zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského mesta Windsor (v provincii Ontario) sú v predaji za 452 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 30.03.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice augusta do konca septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 22. augusta s návratom z kanadského Windsoru (YQG) dňa 29. augusta 2018.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Windsor (Ontario) za 452 EUR (22.08.-29.08.2018)

BUD-YQG
Budapešť, Maďarsko – Windsor, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Nízkonákladová doprava v rámci Kanady a USA

Kanadský Windsor a neďaleký americký Detroit spája Tunnel Bus fy Transit Windsor (cez Detroit-Windsor Tunnel. Do mnohých veľkomiest (nielen) vo východnej polovici Spojených štátov amerických sa z Detroitu (Michigan) máte šancu za rozumnú sumu dostať (s jedným či viac prestupmi) s low costovým autobusovým dopravcom Megabus, ktorý mimochodom pôsobí i na “západnom pobreží” a juhu Spojených štátov, alebo aj v Kanade či v Európe.

0