VLetenky

Kanadské Thunder Bay s Air Canada od 446 EUR

Sleeping Giant Provincial Park
Sleeping Giant Provincial Park (foto: Tony Webster/www.tonywebster.com /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen okolie Thunder Bay v južnej Kanade (či susednú Minnesotu) si máte šancu pozrieť i na konci letných prázdnin s leteckou spoločnosťou Air Canada zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadského mesta Thunder Bay (v provincii Ontario) sa dajú kúpiť za 446 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 30.03.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od polovice augusta do konca septembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 24. augusta (piatok) s návratom z kanadského Thunder Bay (YQT) dňa 1. septembra 2018 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Thunder Bay (Ontario) za 446 EUR (24.08.-01.09.2018 / piatok – sobota)

BUD-YQT
Budapešť, Maďarsko – Thunder Bay, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Thunder Bay (Ontario)

V širšom okolí Thunder Bay nájdete aj pútavý Winnipeg (cca 7 hod jazdy na západ – už v kanadskej provincii Manitoba), impresívne Saulte Ste Marie (asi 7 hod na východ – takisto v Ontariu) alebo prípadne aj americké “dvojičky” Minneapolis/St. Paul (v Minnesote).

V oblasti Horného jazera (Lake Superior) v relatívne neveľkej vzdialenosti od samotného Thunder Bay (na polostrove Sibley Peninsula) poteší i príjemný Sleeping Giant Provincial Park, pomenovaný podľa rovnomenného masívu Sleeping Giant (tvarom pripomínajúceho ležiaceho obra).

0