VLetenky

Kanadská Manitoba s KLM od 529 EUR

Manitoba
Aurora borealis v mestečku Churchill na severe Manitoby (foto: Emmanuel Milou/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S tarifom holandských KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s kanadskými partnermi) máte možnosť zavítať na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) kúpite za 529 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 30. októbra do 14. decembra 2017, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 7. novembra s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 21. novembra 2017.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Winnipeg za 529 EUR (07.11.-21.11.2017)

Manitoba

Rušný 700-tisícový Winnipeg, pulzujúce administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás očakáva v južnej časti provincie (v centrálnej partii juhu Kanady). Z pôvabného Winnipegu istotne nielen v teplejšom ročnom období zamierte k (relatívne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia pôvabné plážové panorámy Grand Beach (Provincial Park) blízko mestečka Grand Marais i nemenej pútavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Príťažlivé mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (vyše 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky v globále pokladaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Docestujete sem z metropoly Manitoby po vyše 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill upúta aj historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis aj veľrýb.

0