VLetenky

Kanadská Manitoba s KLM od 448 EUR

Manitoba
Aurora borealis v mestečku Churchill na severe Manitoby (foto: Emmanuel Milou/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou holandských KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s kanadskými partnermi) máte možnosť zamieriť na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sú v predaji za 448 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.10.-16.12.2016, 25.12.2016-26.06.2017, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. od októbra 2016 do júna 2017).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 2. júna s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 13. júna 2017.

Rezervácia Letenky:
Budapešť – Winnipeg za 448 EUR (02.06.-13.06.2017)

Manitoba

Pulzujúci 700-tisícový Winnipeg, rušné administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás čaká v južnej partii provincie (v centrálnej časti juhu Kanady). Z príťažlivého Winnipegu určite nielen v teplejšom ročnom období zavítajte k (pomerne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia príťažlivé plážové panorámy Grand Beach (Provincial Park) v blízkosti mestečka Grand Marais i nemenej lákavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Pôvabné mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (viac ako 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky vo všeobecnosti považovaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Doputujete sem z metropoly Manitoby po viac ako 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill upúta i historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis aj veľrýb.

0