VLetenky

Kanadská Manitoba s Brussels Airlines od 557 EUR

Hudson Bay
Hudson Bay pri mestečku Churchill na severe Manitoby (foto: TravelingOtter/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade možno zamieriť zásluhou leteckej spoločnosti Brussels Airlines (Star Alliance) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sa predávajú za 557 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 28. mája 2022 do 31. marca 2023, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2022 do marca 2023.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 21. septembra s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 5. októbra 2022.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Winnipeg (Manitoba) za 557 EUR (21.09.-05.10.2022)

VIE-YWG
Viedeň, Rakúsko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Pulzujúci 700-tisícový Winnipeg, rušné administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás čaká v južnej partii provincie (v centrálnej časti juhu Kanady). Z príťažlivého Winnipegu určite nielen v teplejšom ročnom období zavítajte k (relatívne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia príťažlivé plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) v blízkosti mestečka Grand Marais aj nemenej lákavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Pôvabné mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (vyše 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky vo všeobecnosti považovaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Doputujete sem z metropoly Manitoby po viac ako 1700 km dlhej železnici „Winnipeg-Churchill Train“ s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill poteší aj historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis i veľrýb.

0