VLetenky

Kanadská Manitoba s Air France od 411 EUR

Aurora Borealis in Churchill
Aurora borealis v mestečku Churchill na severe Manitoby (foto: Emmanuel Milou/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade máte možnosť zamieriť s tarifom koncernu Air France-KLM (z leteckej aliancie Sky Team) v spolupráci s kanadskými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sa dajú kúpiť za 411 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období 06.05.-26.06. a 01.09.-25.10.2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. júna s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 18. júna 2019.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Winnipeg (Manitoba) za 411 EUR (04.06.-18.06.2019)

VIE-YWG
Viedeň, Rakúsko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Pulzujúci 700-tisícový Winnipeg, rušné administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás čaká v južnej partii provincie (v centrálnej časti juhu Kanady). Z príťažlivého Winnipegu určite nielen v teplejšom ročnom období zavítajte k (pomerne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia príťažlivé plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) v blízkosti mestečka Grand Marais i nemenej lákavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Pôvabné mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (viac ako 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky vo všeobecnosti považovaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Doputujete sem z metropoly Manitoby po vyše 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill osloví aj historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis i veľrýb.

0