VLetenky

Kanadská Manitoba s Air France od 389 EUR

Manitoba
Churchill – Wapusk N.P. (foto: David Jenkins/Caters News/Matheus Swanson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team (v spolupráci s kanadskými partnermi) máte šancu zamieriť na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sa predávajú za 389 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 10.04.-22.06. a 29.08.-20.12.2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 14. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v čase od polovice apríla do začiatku júna a od začiatku septembra do konca novembra 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. júna s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 19. júna 2018.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Winnipeg za 389 EUR (06.06.-19.06.2018)

Viedeň - Winnipeg

Manitoba

Pulzujúci 700-tisícový Winnipeg, rušné administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás čaká v južnej partii provincie (v centrálnej časti juhu Kanady). Z príťažlivého Winnipegu určite nielen v teplejšom ročnom období zavítajte k (pomerne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia príťažlivé plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) v blízkosti mestečka Grand Marais i nemenej lákavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Pôvabné mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (viac ako 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky vo všeobecnosti považovaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Doputujete sem z metropoly Manitoby po viac ako 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill upúta i historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis aj veľrýb.

0