VLetenky

Kanadská Manitoba s Air France od 376 EUR

Snow Lake
Oblasť Snow Lake v centrálnej Manitobe (foto: Travel Manitoba/yanw_evans /Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade máte šancu zavítať vďaka tarifu holdingu Air France-KLM (Sky Team) v spolupráci s aliančnými partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) kúpite za 376 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu septembra a októbra 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. septembra s návratom z kanadského Winnipegu (YWG) dňa 12. septembra 2020.

Rezervácia Letenky:
Viedeň – Winnipeg (Manitoba) za 376 EUR (04.09.-12.09.2020)

VIE-YWG
Viedeň, Rakúsko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Rušný 700-tisícový Winnipeg, pulzujúce administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás očakáva v južnej časti provincie (v centrálnej partii juhu Kanady). Z pôvabného Winnipegu istotne nielen v teplejšom ročnom období zamierte k (relatívne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia pôvabné plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) blízk mestečka Grand Marais aj nemenej pútavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Príťažlivé mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (viac ako 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky v globále pokladaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Docestujete sem z metropoly Manitoby po viac ako 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill osloví i historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis aj veľrýb.

0