VLetenky

Kanadská Manitoba s Air Canada od 458 EUR

Wapusk National Park
Churchill (Hudson Bay) – Wapusk National Park (foto: Ansgar Walk/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade počas letných prázdnin máte šancu zavítať vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Canada zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sa predávajú za 458 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 08.04.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 24. augusta (piatok) s návratom z Winnipegu (YWG) dňa 2. septembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia Letenky:
Budapešť – Winnipeg za 458 EUR (24.08.-02.09.2018 / piatok – nedeľa)

BUD_YWG
Budapešť, Maďarsko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Rušný 700-tisícový Winnipeg, pulzujúce administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás očakáva v južnej časti provincie (v centrálnej partii juhu Kanady). Z pôvabného Winnipegu istotne nielen v teplejšom ročnom období zamierte k (relatívne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia pôvabné plážové panorámy Grand Beach (Provincial Park) blízko mestečka Grand Marais aj nemenej pútavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Príťažlivé mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (vyše 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky v globále pokladaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Docestujete sem z metropoly Manitoby po vyše 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill upúta aj historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis i veľrýb.

0