VLetenky

Kanadská Manitoba s Air Canada od 416 EUR

Little Limestone Lake
Little Limestone Lake Provincial Park, severná Manitoba (foto: Travel Manitoba/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu provincie Manitoba v južnej Kanade máte možnosť zamieriť v rámci ponuky leteckej spoločnosti Air Canada a partnerských aerolínií zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sa predávajú za 416 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od augusta 2020 do mája 2021.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby nech bude napr. odlet z Budapešti (BUD) dňa 12. augusta s návratom z Winnipegu (YWG) dňa 26. augusta 2020.

Rezervácia Letenky:
Budapešť – Winnipeg za 416 EUR (12.08.-26.08.2020)

BUD_YWG
Budapešť, Maďarsko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Pulzujúci 700-tisícový Winnipeg, rušné administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás čaká v južnej partii provincie (v centrálnej časti juhu Kanady). Z príťažlivého Winnipegu určite nielen v teplejšom ročnom období zavítajte k (pomerne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia príťažlivé plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) v blízkosti mestečka Grand Marais i nemenej lákavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Pôvabné mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (viac ako 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky vo všeobecnosti považovaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Doputujete sem z metropoly Manitoby po vyše 1700 km dlhej železnici „Winnipeg-Churchill Train“ s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill zaujme i historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis aj veľrýb.

0