VLetenky

Kanadská Manitoba s Air Canada od 413 EUR

Grand Beach
Grand Beach Provincial Park (Lake Winnipeg), južná Manitoba (foto: Travel Manitoba/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku provincie Manitoba v južnej Kanade máte šancu zavítať pri využití ponuky spoločnosti Air Canada a aliančných partnerov zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského mesta Winnipeg (Manitoba) sú v predaji za 413 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do júla 2021.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Manitoby môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 1. júla s návratom z Winnipegu (YWG) dňa 8. júla 2021.

Rezervácia Letenky:
Praha – Winnipeg za 413 EUR (01.07.-08.07.2021)

PRG_YWG
Praha, Česko – Winnipeg, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Manitoba

Rušný 700-tisícový Winnipeg, pulzujúce administratívne a kultúrne centrum kanadskej Manitoby, Vás očakáva v južnej časti provincie (v centrálnej partii juhu Kanady). Z pôvabného Winnipegu istotne nielen v teplejšom ročnom období zamierte k (relatívne neveľmi vzdialenému) rovnomennému jazeru Lake Winnipeg, kde Vás príjemne prekvapia pôvabné plážové scenérie Grand Beach (Provincial Park) blízko mestečka Grand Marais aj nemenej pútavá Winnipeg Beach.

Za ľadovými medveďmi do Churchill na severe Manitoby ku Hudson Bay

Príťažlivé mestečko Churchill nájdete na úplnom severe Manitoby (vyše 100 km od hranice s najsevernejšou kanadskou provinciou Nunavut) na brehoch Hudsonovho zálivu (Hudson Bay), hydrograficky v globále pokladaného už za súčasť Severného ľadového oceánu. Docestujete sem z metropoly Manitoby po viac ako 1700 km dlhej železnici “Winnipeg-Churchill Train” s kanadským dopravcom VIA Rail. Okrem početnej populácie ľadových medveďov Churchill upúta aj historickou pevnosťou Prince of Wales Fort či možnosťami pozorovania Aurora Borealis i veľrýb.

0