VLetenky

Kanada s Turkish Airlines od 394 EUR

Návštevu famóznej Kanady máte príležitosť uskutočniť na palube spoločnosti Turkish Airlines v spolupráci s Air Canada, aliančným partnerom zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do znamenitého kanadského Montrealu sa dajú kúpiť za 394 EUR s odletom zo spomínaného viedenského medzinárodného leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 28. februára. Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine cenu nájdete najmä v období od septembra do decembra 2014 (a v o máličko vyššej sume aj s odletmi od začiatku februára do konca apríla 2014).

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky do Kanady nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 15. septembra s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 21. septembra 2014.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montreal za 394 EUR (15.09.-21.09.2014)
Viedeň – Montreal za 398 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Viedeň – Montreal za 404 EUR (rezervácia v SJ / kalendár leteniek)
Viedeň – Montreal za 11283 CZK (rezervácia v ČJ)

Montreal

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa označuje za kultúre a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno pokladať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne doputujete s low costovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády nachádzajúce sa v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0