VLetenky

Kanada s Air Canada od 294 EUR

Cesta do východnej či západnej Kanady, v blízkej budúcnosti i neskoršom časovom horizonte, je možná s lákavým tarifom leteckej spoločnosti Air Canada.

Spiatočné letenky do kanadských miest Montreal, Toronto a Calgary je možné kúpiť od 294 EUR s odletom z írskeho Dublinu. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 23. júna 2013, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj leteniek do 25. septembra.

Montreal za 294 EUR

Do Montrealu v provincii Québec je možné z Dublinu doletieť v cene 294 EUR za spiatočné letenky.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky môže byť napr. odlet z Dublinu (DUB) dňa 18. októbra a návrat z Montrealu (YUL) dňa 4. novembra 2012.

Montreal je kultúrnym a ekonomickým centrom Québecu, najväčším mestom provincie a po Toronte druhým najľudnatejším sídlom v Kanade. Do Toronta sa ekonomicky pomerne výhodne dostanete s low cost autobusovou spoločnosťou Megabus.

Rezervácia letenky: Dublin – Montreal (Québec) za 294 EUR

Toronto za 313 EUR

Navštíviť Toronto, nachádzajúce sa v provincii Ontario, neďaleký región “Veľkých jazier” (Great Lakes) či Niagarské vodopády môžete z Dublinu pri sume za spiatočné letenky v hodnote 313 EUR.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky nech poslúži odlet z Dublinu (DUB) dňa 18. októbra s návratom z Toronta (YYZ) dňa 28. októbra 2012.

Dopravu do blízkeho či širšieho okolia Toronta, či už do Kanady alebo do USA, je možné opäť vyriešiť využitím služieb nízkonákladového autobusového dopravcu Megabus, ktorý operuje linky do miest ako Montreal, Niagara Falls, Buffalo, Philadelphia, New York (pri nákupe v dostatočnom časovom predstihu ceny jednosmerných cestovných lístkov začínajú na 1 CAD, resp. 1 USD)…

Rezervácia letenky: Dublin – Toronto (Ontario) za 313 EUR

Calgary za 361 EUR

Spiatočné letenky z írskej metropoly Dublin do západokanadského mesta Calgary v provincii Alberta sú dostupné za 361 EUR.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky nech bude napr. odlet z Dublinu (DUB) dňa 11. októbra a návrat z Calgary (YYC) dňa 27. októbra 2012.

Nenechajte si ujsť návštevu kanadskej časti Skalnatých hôr (Rockies) a jej zrejme najkrajšej partie, ktorou je národný park Banff (nachádzajúci sa v širšom okolí Calgary).

Rezervácia Letenky: Dublin – Calgary (Alberta) za 361 EUR

Letecký prískok do írskeho Dublinu sa môžete uskutočniť priamymi linkami Ryanair-u z Bratislavy, z Budapešti, z Krakova, z Katovíc alebo z Rzeszówa.

0