VLetenky

Kalifornia za 391 EUR a Havaj za 732 EUR s Delta Air Lines

Na návštevu západnej časti USA a tropického súostrovia Havaj počas obdobia európskej jesene či skorej zimy láka zaujímavá ponuka americkej leteckej spoločnosti Delta Air Lines.

Kalifornia za 391 EUR

Spiatočné letenky do kalifornských miest San Francisco a Los Angeles sú dostupné od 391 EUR s odletom z írskeho Dublinu. Podmienky tarifu určujú odlety od 1. septembra do 17. decembra 2012, max. dobu pobytu 3 mesiace a nákup letenky do 24. júla.

San Francisco za 391 EUR

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky nech bude napr. odlet z Dublinu (DUB) dňa 14. novembra s návratom zo San Francisca (SFO) dňa 28. novembra.

Rezervácia letenky v EUR: Dublin – San Francisco za 391 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Dublin – San Francisco za 10199 CZK

Los Angeles za 407 EUR

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky môže poslúžiť odlet z Dublinu (DUB) dňa 15. novembra a návrat z Los Angeles (LAX) dňa 28. novembra.

Rezervácia letenky v EUR: Dublin – Los Angeles za 407 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Dublin – Los Angeles za 10615 CZK

Havaj za 732 EUR

Spiatočné letenky na Havaj sú k dispozícii za 732 EUR rovnako z írskeho Dublinu. Doplňujúce tarifné podmienky pre segment z americkej pevniny na havajské súostrovie stanovujú odlety do 13. decembra 2012 a max. dobu pobytu 60 dní.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky na Havaj nech je napr. odlet z Dublinu (DUB) dňa 14. novembra s návratom z Honolulu (HNL) dňa 29. novembra.

Rezervácia letenky v EUR: Dublin – Honolulu za 732 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Dublin – Honolulu za 19082 CZK

Pozn.: Lepšie výsledky hľadaných letov možno dosiahnuť zadaním preferovanej leteckej spoločnosti do vyhľadávača leteniek, t.j. Delta Air Lines (postačuje zadať IATA kód aerolínie DL)

Do írskeho Dublinu sa môžete dopraviť priamymi linkami Ryanairu z Bratislavy, Budapešti, Krakova, Katovíc či Rzeszówa.

Island Hopping v Mikronézii

Pokiaľ patríte medzi leteckých fajnšmekrov (či zberačov nalietaných segmentov alebo míľ) a zároveň Vás netlačí čas ani financie, rozhodne si nenechajte ujsť (aspoň jedným smerom) legendárny Island Hopping. Táto linka medzi havajským Honolulu a ďalšou americkou enklávou v Oceánii ostrovom Guam so zastávkami na Marshallových ostrovoch a v Mikronézii patrí k lahôdkam pre skutočných leteckých fanúšikov. Let spoločnosti United Airlines UA 154 na trase Honolulu (HNL) – Majuro (MAJ) – Kwajalein (KWA) – Kosrae (KSA) – Pohnpei (PNI) – Truk (TKK) – Guam (GMM) smeruje na východ, zatiaľ čo let opačným, t.j. západným smerom (z Guamu na Havaj) je operovaný pod číslom UA 172. V nedávnej minulosti, pred fúziou Continental Airlines a United Airlines, sa jednalo o letecké linky Continental Micronesia CO 956/CO 957. Najekonomickejšou variantou Island Hopperu sú spiatočné letenky cez Marshallove ostrovy, Mikronéziu a Guam na Filipíny – buď z Havaja, alebo z Kalifornie cez Havaj.

Havaj – Guam – Filipíny za 526 EUR

Spiatočné letenky z Havaja na Filipíny cez Guam v cene 526 EUR obsahujú Island Hopper buď jedným alebo obidvoma smermi. Jednotlivé úseky je potrebné pri zadaní do vyhľadávača leteniek rozpísať ako multi-stop routing.

Príklad rezervácie s Island Hopperom smerom na východ (UA 154):
1. 12.11. Honolulu (HNL) – Guam (GUM), t.j. UA 154 (Island Hopper)
2. 13.11. Guam (GUM) – Manila (MNL)
3. 20.11. Manila (MNL) – Honolulu (HNL)

Do vyhľadávača leteniek môžete pre lepšie dosiahnutie výsledkov zadať leteckú spoločnosť United Airlines (alebo jej IATA kód UA).

Rezervácia leteniek: Honolulu – Guam (UA154) – Manila – Guam – Honolulu za 526 EUR

Kalifornia – Havaj – Guam – Filipíny za 699 EUR

Spiatočné letenky z Kalifornie cez Havaj a Guam na Filipíny s Island Hopperom sú dostupné za 699 EUR z amerických miest San Francisco alebo Los Angeles.

Príklad rezervácie s Island Hopperom smerom na západ (UA 172):
1. 20.11. San Francisco (SFO) – Guam (GUM)
2. 02.12. Manila (MNL) – Guam (GUM)
3. 03.12. Guam (GUM) – Honolulu (HNL), t.j. UA 172 (Island Hopper)
4. 03.12. Honolulu (HNL) – San Francisco (SFO)

Rezervácia leteniek: San Francisco – Honolulu – Guam – Manila – Guam – Honolulu (UA172) – San Francisco za 699 EUR

0