VLetenky

Kalábria s Travel Service za 50 EUR

Tropea
Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova zvádza last minute ponuka priamych charterových letov na krídlach Travel Service zo slovenských Košíc (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 1290 CZK (alebo cca 50 EUR) s odletom z Košíc (KSC) dňa 31. august (piatok) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 7. septembra 2018 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Košice – Lamezia Terme za 1290 CZK / 50 EUR (31.08.-07.09.2018 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let s odbavenou batožinou

KSC-SUF
Košice, Slovensko – Lamezia Terme, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné panorámy. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za návštevu vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0