VLetenky

Kalábria s Travel Service od 57 EUR

Tropea
Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Luigino C./Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Last minute ponuka charterových leteniek na krídlach Travel Service zvádza na prehliadku najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova z bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 1490 CZK (alebo v prepočte cca 57 EUR) s odletom zo spomínanej Bratislavy (BTS) dňa 3. júla a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 10. júla 2018 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Alternatívou rezervácie obojsmernej letenky do Kalábrie môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 10. júla a návrat z talianskej Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 17. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Lamezia Terme za 1490 CZK / 57 EUR (03.07.-10.07.2018)
Bratislava – Lamezia Terme za 1490 CZK / 57 EUR (10.07.-17.07.2018)

BTS-SUF
Bratislava, Slovensko – Lamezia Terme, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku atraktívne prírodné panorámy. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za návštevu vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0