VLetenky

Kalábria s Travel Service od 50 EUR

Tropea
Santa Maria dell’Isola (foto: José Luiz Bernardes Ribeiro/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na prehliadku najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova vábi last minute ponuka priamych charterových letov na palube Travel Service z bratislavského letiska (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 1290 CZK (alebo v prepočte cca 50 EUR) s odletom zo spomínanej Bratislavy (BTS) dňa 7. augusta a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 14. augusta 2018 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Lamezia Terme za 1290 CZK / 50 EUR (07.08.-14.08.2018)

BTS-SUF
Bratislava, Slovensko – Lamezia Terme, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kalábria

Skvelá Kalábria, famózna geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku pútavé prírodné panorámy. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej partii tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti patrí legendárne Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za návštevu vo fantastickej Kalábrii istotne stoja miestne čarovné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), kúzelná Tropea s pohodovou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako i romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0