VLetenky

Kalábria s Niki za 74 EUR

Scilla
Castello Ruffo v talianskom meste Scilla na juhu Kalábrie (foto: Anna Majkowska/Flickr/CC BY 2.0)

Ak stále vyčkávate na letnú leteckú cestu k moru, mohla by Vám padnúť vhod aktualizovaná (last minute) ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Niki/Air Berlin na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (s odletom z viedenského letiska).

Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 74 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 21. augusta (nedeľa) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. augusta 2016 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 74 EUR (21.08.-28.08.2016)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné scenérie. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti sa radia legendárne Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Pokiaľ by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0