VLetenky

Kalábria s Niki od 86 EUR

Tropea
Grandiózna Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Massimo Frasson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ číhate na lákavú príležitosť na letnú leteckú cestu k moru, mohla by sa Vám hodiť (last minute) ponuka charterových leteniek na krídlach spoločnosti Niki/Air Berlin na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 86 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 26. júna (nedeľa) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 10. júla 2016 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 86 EUR (26.06.-10.07.2016)

Kalábria

Skvelá Kalábria, famózna geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku pútavé prírodné scenérie. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej partii tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti sa zaraďuje preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fantastickej Kalábrii istotne stoja miestne čarovné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), kúzelná Tropea s pohodovou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako i romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0