VLetenky

Kalábria s Niki od 69 EUR

Tropea
Fotogenická Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Dega180/Wikimedia Commons/CC0)

Ak stále číhate na lákavú príležitosť na prázdninovú leteckú cestu k moru, mohla by Vám padnúť vhod ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Niki/Air Berlin na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – famóznej Kalábrie (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do juhotalianskej Kalábrie máte príležitosť kúpiť za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 15. augusta (sobota) a návratom z talianskeho mesta Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 22. augusta 2015 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 69 EUR (15.08.-22.08.2015)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku atraktívne prírodné scenérie. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti sa radí svetoznáme Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja kúzelné mestečká Scilla so zámkom Ruffo, čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0