VLetenky

Kalábria s Niki od 134 EUR

Tropea
Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak stále vyčkávate na lákavú príležitosť na prázdninovú leteckú cestu k moru, mohla by Vám padnúť vhod ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Niki/Air Berlin na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – famóznej Kalábrie (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Kalábrie kúpite za 134 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 8. augusta (sobota) a návratom z talianskeho mesta Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr dňa 15. augusta 2015 (sobota). Za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu bude k dispozícii neveľké množstvo termínov v priebehu augusta 2015 s variabilnou dĺžkou pobytu na 7, 14, 21 či 28 dní, t.j. (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 134 EUR (08.08.-15.08.2015)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku atraktívne prírodné scenérie. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej partii tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti sa radí svetoznáme Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja kúzelné mestečká Scilla so zámkom Ruffo, čarovná Tropea s pohodovou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0