VLetenky

Kalábria s Niki od 108 EUR

Tropea
Isola di Tropea alias Santa Maria dell’Isola (foto: Belsito/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pokiaľ stále vyčkávate na pútavú príležitosť na prázdninovú leteckú cestu k moru, mohla by sa Vám hodiť ponuka charterových leteniek na krídlach spoločnosti Niki/Air Berlin na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – znamenitej Kalábrie (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Kalábrie sa predávajú za 108 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 15. augusta (sobota) a návratom z talianskeho mesta Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr dňa 22. augusta 2015 (sobota). Za príplatok (od 10 EUR) bude k dispozícii neveľké množstvo termínov v priebehu augusta 2015 s variabilnou dĺžkou pobytu na 7, 14, 21 či 28 dní, t.j. (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 108 EUR (15.08.-22.08.2015)

Kalábria

Skvelá Kalábria, famózna geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku pútavé prírodné scenérie. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej časti tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fantastickej Kalábrii istotne stoja čarovné mestečká Scilla so zámkom Ruffo, kúzelná Tropea s príjemnou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako i romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Pokiaľ by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0