VLetenky

Kalábria s Eurowings za 86 EUR

Tropea
Mestečko Tropea v podobe Isola di Tropea – Santa Maria dell’Isola (foto: Maria Zangone/Pixabay/CC0)

Pokiaľ číhate na leteckú cestu k moru, mohla by sa Vám hodiť last minute ponuka charterových leteniek na palube spoločnosti Eurowings na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (s odletom z viedenského letiska).

Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 86 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 3. júna (sobota) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 10. júna 2017 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 86 EUR (03.06.-10.06.2017)

Kalábria

Skvelá Kalábria, famózna geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku pútavé prírodné scenérie. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej partii tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti patrí legendárne Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fantastickej Kalábrii istotne stoja miestne čarovné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), kúzelná Tropea s pohodovou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako i romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0