VLetenky

Kalábria s Eurowings za 78 EUR

Calabria
Praia a Mare s ostrovčekom Isola di Dino (foto: Nikoup/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Pokiaľ číhate na leteckú cestu k moru, mohla by Vám padnúť vhod last minute ponuka charterových leteniek na krídlach spoločnosti Eurowings na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (s odletom z viedenského letiska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 78 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 24. júna (sobota) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 8. júla 2017 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 78 EUR (24.06.-08.07.2017)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné scenérie. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Pokiaľ by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0