VLetenky

Kalábria s Eurowings za 74 EUR

Tropea
Plážové scenérie prímorského mesta Tropea (foto: Piervincenzo Madeo/Flickr/CC BY 2.0)

Ak číhate na leteckú cestu k moru, mohla by Vám padnúť vhod last minute ponuka charterových leteniek na krídlach spoločnosti Eurowings na návštevu najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 74 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 15. júla (sobota) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 29. júla 2017 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 74 EUR (15.07.-29.07.2017)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné panorámy. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Pokiaľ by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0