VLetenky

Kalábria s Eurowings od 64 EUR

Castello di Pizzo
Castello di Pizzo alias Castello Murat, Kalábria (foto: ncnever/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.5)

Na prehliadku najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie (na konci teplejšieho obdobia), vábi ponuka leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie (do talianskeho mesta Lamezia Terme) sú k dispozícii za 64 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. ´

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kalábrie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 13. októbra (sobota) s návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 20. októbra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 64 EUR (13.10.-20.10.2018 / sobota – sobota)

VIE-SUF
Viedeň, Rakúsko – Lamezia Terme, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kalábria

Úžasná Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, ukrýva nádherné piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné panorámy. Príťažlivá Lamezia Terme Vás čaká v centrálnej časti tohto pôvabného regiónu, pri magickom západnom pobreží Talianska. K najdôležitejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie oddeľuje úzka Messinská úžina.

Za návštevu vo fascinujúcej Kalábrii určite stoja miestne kúzelné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), čarovná Tropea s príjemnou plážou, okúzľujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a impozantným zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne “výživná” na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fantastický susedný ostrov Sicília.

0