VLetenky

Kalábria s Eurowings od 60 EUR

Isola di Tropea
Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na prehliadku najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie, zvádza ponuka leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie (do talianskeho mesta Lamezia Terme) sa predávajú za 60 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. ´

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas mája 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Kalábrie nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 4. mája (sobota) s návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. mája 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 60 EUR (04.05.-11.05.2019 / sobota – sobota)

VIE-SUF
Viedeň, Rakúsko – Lamezia Terme, Taliansko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kalábria

Skvelá Kalábria, famózna geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku pútavé prírodné panorámy. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej partii tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti patrí legendárne Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za návštevu vo fantastickej Kalábrii istotne stoja miestne čarovné mestečká – Scilla (so zámkom Ruffo), kúzelná Tropea s pohodovou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako aj romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Ak by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne „výživná“ na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0