VLetenky

Kalábria s Alitaliou od 121 EUR

Tropea
Isola di Tropea alias Santa Maria dell’Isola (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Návštevu obdivuhodnej Kalábrie, najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova, možno podniknúť pri využití akcie spoločnosti Alitalia z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Kalábrie sa dajú kúpiť za 121 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Podmienky predaja určujú cesty v období od 15. septembra do 30. novembra 2015, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu do 30.11.2015 a predaj do 25. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Podmienkou dosiahnutia avizovanej ceny bude aplikácia zľavového kupónu “AUTDE″ na nemeckej verzii webu leteckej spoločnosti (po zvolení jednotlivých segmentov do políčka “E-Coupon”). Promokód oprávňuje na zľavu 20% v horeuvedenom období (15.09.-30.11.2015) s predajom do 25.05.2015, pričom v tomto prípade sa po jeho uplatnení základná suma 151 EUR zníži na 121 EUR.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Kalábrie môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 17. septembra s návratom z talianskeho mesta Lamezia Terme (SUF) dňa 24. septembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lamezia Terme za 121 EUR (17.09.-24.09.2015 / 151 EUR bez kupónu)

Kalábria

Skvelá Kalábria, znamenitá geograficko-politická oblasť na špičke talianskej “čižmy” alebo lepšie povedané Apeninského polostrova, skrýva prekrásne piesočnaté pláže a vskutku lákavé prírodné scenérie. Pôvabná Lamezia Terme Vás očakáva v centrálnej časti tohto príťažlivého regiónu, pri dramatickom západnom pobreží Talianska. K najvýznamnejším mestám celej oblasti patrí preslávené Reggio di Calabria, ktoré od Sicílie delí úzka Messinská úžina.

Za vzhliadnutie vo fantastickej Kalábrii istotne stoja čarovné mestečká Scilla so zámkom Ruffo, kúzelná Tropea s príjemnou plážou, očarujúce Stilo s pozoruhodnou katedrálou a majestátnym zámkom, ako i romantická Scalea s neďalekým Praia di Mare a idylickým ostrovom Isola di Dino. Pokiaľ by sa Vám náhodou Kalábria nezdala dostatočne pútavá na dlhšie cestovanie, skúste pokračovať v spoznávaní krás Talianska na fascinujúci susedný ostrov Sicília.

0