VLetenky

Južná Austrália s Qatar Airways od 598 EUR

Južná Austrália
Scenérie “svetovej opálovej metropoly” Coober Pedy (foto: Lodo27/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na návštevu nielen pohodovej Južnej Austrálie máte šancu využiť zaujímavý tarif päťhviezdičkovej spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Adelaide (v štáte South Australia) kúpite za 598 EUR s odletom z tureckého Istanbulu a návratom do poľskej Varšavy. V cene 668 EUR sa dá zvoliť taktiež návrat do maďarskej Budapešti (s odletom znovu z Istanbulu). Pri odlete z varšavského leteckého prístavu a návrate na budapeštianske letisko zaplatíte 705 EUR.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v dobe od 7. marca do 15. decembra 2016 (s ukončením ciest do 20.12.2016), min. dobu pobytu 5 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 24. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od apríla do júna a od septembra do novembra 2016.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie letenky do Južnej Austrálie nech poslúži odlet z Istanbulu (IST) dňa 9. mája a návrat z Adelaide (ADL) do Varšavy (WAW) dňa 24. mája 2016 (za 598 EUR).

Ďalším príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z Istanbulu (IST) dňa 9. mája a návrat z Adelaide (ADL) do Budapešti (WAW) dňa 24. mája 2016 (za 668 EUR).

Iný príklad rezervácie spiatočnej letenky do nech bude napr. odlet z Varšavy (WAW) dňa 9. mája a návrat z Adelaide (ADL) do Budapešti (BUD) dňa 24. mája 2016 (za 705 EUR).

Rezervácia letenky:
Istanbul – Adelaide – Varšava za 606 EUR (09.05.-24.05.2016)
Istanbul – Adelaide – Varšava za 627 EUR (rezervácia v SJ)
Istanbul – Adelaide – Varšava za 16785 CZK (rezervácia v ČJ)

Istanbul – Adelaide – Budapešť za 676 EUR (09.05.-24.05.2016)
Varšava – Adelaide – Budapešť za 710 EUR (09.05.-24.05.2016)

Doprava po Európe

Letecký prískok do Turecka

Letecké priblíženie do Istanbulu (a naopak) máte šancu zrealizovať s Pegasus Airlines z Viedne/z Budapešti/z Prahy alebo s Wizz Air z Budapešti na istanbulské letisko Sabiha Gökçen (SAW).

Doprava do Poľska

Variánt ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte príležitosť vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers Wizz Air (Ryanair) na trase Budapešť – Varšava.

Južná Austrália

Rušná 1,2-miliónová metropola štátu South Australia, pulzujúce Adelaide, má status piateho najľudnatejšieho sídla Austrálie. Smerom na juh od tohto pôsobivého mesta nájdete úžasný Kangaroo Island, kde máte možnosť pozorovať obrovské množstvo voľne sa pohybujúcej divokej zveri. Opačným smerom Vás čaká rozsiahly masív magického pohoria Flinders Range.

Ak sa vyberiete po Stuart Highway do vnútrozemského Alice Springs, približne na polceste naďabíte na lákavé mestečko Coober Pedy, známe ako “svetová opálová metropola”. V tomto meste, ktoré snáď poznáte z apokalyptických filmov zo série Mad Max (v hlavnej úlohe s hercom austrálskeho pôvodu Melom Gibsonom), skúste prenocovať v jedinečných “podzemných ubytovacích zariadeniach”.

0