VLetenky

Južná Austrália s China Southern Airlines od 620 EUR

Južná Austrália
Lake Gairdner National Park, South Australia (foto: Sklewis51/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na návštevu nielen príjemnej Južnej Austrálie máte príležitosť využiť tarif leteckej spoločnosti China Southern Airlines (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do austrálskeho veľkomesta Adelaide (v štáte South Australia) kúpite za 620 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. januára do 31. marca 2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 9. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2020.

Príklady rezervácií:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Južnej Austrálie nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. marca a návrat z austrálskeho Adelaide (ADL) dňa 23. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Adelaide za 620 EUR (12.03.-23.03.2020)

VIE-ADL
Viedeň, Rakúsko – Adelaide, Austrália (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Južná Austrália

Rušná 1,2-miliónová metropola štátu South Australia, pulzujúce Adelaide, má status piateho najľudnatejšieho sídla Austrálie. Smerom na juh od tohto pôsobivého mesta nájdete úžasný Kangaroo Island, kde máte možnosť pozorovať obrovské množstvo voľne sa pohybujúcej divokej zveri. Opačným smerom Vás čaká rozsiahly masív magického pohoria Flinders Range.

Ak sa vyberiete po Stuart Highway do vnútrozemského Alice Springs, približne na polceste naďabíte na lákavé mestečko Coober Pedy, známe ako “svetová opálová metropola”. V tomto meste, ktoré snáď poznáte z apokalyptických filmov zo série Mad Max (v hlavnej úlohe s hercom austrálskeho pôvodu Melom Gibsonom), skúste prenocovať v jedinečných “podzemných ubytovacích zariadeniach”.

0