VLetenky

Južná Austrália s British Airways od 728 EUR

Južná Austrália
Fotogenické austrálske vnútrozemské mestečko Coober Pedy (foto: Werner Bayer/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu nielen príjemnej Južnej Austrálie máte šancu využiť zaujímavý tarif spoločnosti British Airways v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z pražského letiska).

Spiatočné letenky do juhoaustrálskeho Adelaide sú v predaji za 6036 HKD (alebo v prepočte cca 728 EUR) s odletom zo spomínanej Prahy. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 20. augusta do 30. novembra 2015, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 5. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve hlavne (s odletmi) v priebehu novembra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Južnej Austrálie môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 4. novembra s návratom z austrálskeho Adelaide (ADL) dňa 18. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Adelaide za 6081 HKD (04.11.-18.11.2015)

Južná Austrália

Rušná 1,2-miliónová metropola štátu South Australia, pulzujúce Adelaide, má status piateho najľudnatejšieho sídla Austrálie. Smerom na juh od tohto pôsobivého mesta nájdete úžasný Kangaroo Island, kde máte príležitosť pozorovať obrovské množstvo voľne sa pohybujúcej divokej zveri. Opačným smerom Vás čaká rozsiahly masív magického pohoria Flinders Range.

Ak sa vyberiete po Stuart Highway do vnútrozemského Alice Springs, približne na polceste naďabíte na atraktívne mestečko Coober Pedy, známe ako “svetová opálová metropola”. V tomto meste, ktoré snáď poznáte z apokalyptických filmov zo série Mad Max (v hlavnej úlohe s hercom austrálskeho pôvodu Melom Gibsonom), skúste prenocovať v jedinečných “podzemných ubytovacích zariadeniach”.

0