VLetenky

Jordánsko s Laudamotion od 69 EUR

Petra
Chrám Al Khazneh v skalnom meste Petra (foto: Mhd.magayda/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen blízkovýchodné Jordánsko si máte šancu pozrieť pri využití budúceho spojenia v réžii leteckej spoločnosti Laudamotion pri odlete z rakúskej Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jordánskeho Ammánu sú v predaji za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Jordánska môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 11. decembra s návratom z jordánskeho Ammánu (AMM) dňa 15. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Ammán za 69 EUR (11.12.-15.12.2018)

VIE-AMM
Viedeň, Rakúsko – Ammán, Jordánsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jordánsko

Rušný Ammán, pulzujúce jordánske hlavné mesto, Vás očakáva v severnej časti tejto magickej blízkovýchodnej krajiny. V neveľkej vzdialenosti od hlavného mesta Jordánska nájdete aj najnižšie položené miesto zemského povrchu – Mŕtve more (pričom jordánska časť “Dead Sea” cenovo vychádza oveľa ekonomickejšie v porovnaní s izraelskou stranou jazera). Ak Vaše cestovateľské kroky zavítajú smerom na juh, naďabíte na fantastické skalné mesto Petra.

V najjužnejšej časti Jordánska Vás pri neskutočne pôsobivom Červenom mori čaká pohodové letovisko Aqaba. V jej tesnej blízkosti natrafíte na skvelé skalnaté údolie Wadi Rum (pamätajúce na arabský boj za nezávislosť od otomanských Turkov pod vedením britskej vojenskej legendy s prezývkou “Lawrence from Arabia”). Len niekoľko kilometrov západne od Aqaby leží príjemné izraelské prímorské mesto Eilat. Odtiaľ máte príležitosť pokračovať ďalej smerom na západ na egyptský Sinajský polostrov s majestátnym prihraničným letoviskom Taba.

0