VLetenky

Japonské Kjúšú s China Eastern Airlines od 287 EUR

Nagasaki
Sugestívna večerná panoráma japonského mesta Nagasaki na Kjúšú (foto: Hruruk/Pixabay/CC0)

Na juhojaponské súostrovie Kjúšú sa máte príležitosť vybrať pri využití ponuky spoločnosti China Eastern Airlines z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do japonského veľkomesta Fukuoka (Kjúšú) sa dajú kúpiť za 287 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.03.-14.03. a 08.04.-31.05.2018, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 28. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu apríla 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 14. apríla (sobota) s návratom z japonského mesta Fukuoka (FUK) dňa 21. apríla 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Fukuoka za 287 EUR (14.04.-21.04.2018 / sobota – sobota)

PRG-FUK

Kjúšú (Japonsko)

Pútavá Fukuoka, administratívne centrum Kjúšú, môže byť vcelku vhodným východiskovým bodom i k prehliadke neveľmi vzdialenej krajiny s názvom Južná Kórea. Od pôsobivého Kórejského polostrova Vás delí zopár hodín lodnou dopravou. Pokiaľ sa rozhodnete pre túto cestu, skúste prístavné mesto Busan či ostrov Jeju v južnej partii spomínaného japonského „suseda“.

0