VLetenky

Jamajka s Eurowings od 472 EUR

Montego Bay
Karibské prímorské letovisko Montego Bay alias „MoBay“ (foto: Mandi1203/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia majú možnosť odhaliť kúzlo pohodovej Jamajky pri využití last minute ponuky charterových leteniek so spoločnosťou Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 472 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 31. augusta (piatok) a návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) o 10 dní neskôr, t.j. dňa 10. septembra 2018 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Montego Bay za 472 EUR (31.08.-10.09.2018 / piatok – pondelok)
Pozn.: cena s odbavenou batožinou

VIE-MBJ
Viedeň, Rakúsko – Montego Bay, Jamajka (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou skoro 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovné Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0