VLetenky

Jamajka s Delta Air Lines za 521 EUR

Montego Bay
Idylické karibské letovisko Negril na západe Jamajky (foto: The Palms Resort Negril/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ túžite odhaliť kúzlo pohodovej karibskej Jamajky a v rámci mierne netypickej cesty zo strednej Európy si navyše pozrieť i nikdy neutíchajúci New York, máte šancu využiť ponuku spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského prímorského letoviska Montego Bay sa predávajú za 521 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 16. augusta 2017 do 14. júna 2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 31. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku môže byť odlet z Prahy (PRG) dňa 18. mája s návratom z Montego Bay (MBJ) dňa 1. júna 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Montego Bay za 521 EUR (18.05.-01.06.2018)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou vyše tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu pozíciu v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovný Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0