VLetenky

Jamajka s Delta Air Lines od 611 EUR

Montego Bay
Fotogenické karibské letovisko Montego Bay (foto: Konstantin Papushin/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak túžite odhaliť kúzlo pohodovej karibskej Jamajky v priebehu hlavnej sezóny a v rámci netypickej cesty zo strednej Európy si navyše pozrieť aj USA i “večné mesto” Rím, máte šancu využiť ponuku spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do jamajského hlavného mesta Kingston sa predávajú za 611 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 16. augusta 2015 do 28. marca 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 30. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom hlavne (s odletmi) počas januára 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku nech poslúži odlet z Prahy (PRG) dňa 23. januára a návratom z jamajskej metropoly Kingston (KIN) dňa 5. februára 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Kingston za 611 EUR (23.01.-05.02.2016)

Jamajka

Jedna z najimpresívnejších karibských krajín – fantastické tropické súostrovie Jamajka, Vás očakáva v rozľahlej reťazi vynikajúceho súostrovia Veľké Antily, zhruba 150 km južne od Kuby a približne 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozkladá na území s rozlohou vyše tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa radí na tretiu priečku v poradí najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Famózne Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej partii tohto fantastického karibského raja. Medzi ďalšie obľúbené mestečká (s nádhernými piesočnatými plážami) sa zaraďujú kúzelný Negril a čarovný Ocho Rios (Ochi). Istotne neobíďte ani geniálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ktoré sú situované smerom na sever od rušného administratívneho centra Kingston.

0