VLetenky

Jamajka s Delta Air Lines od 542 EUR

Montego Bay
Scenérie jamajského pobrežia Karibiku (foto: Peggy und Marco Lachmann-Anke/Pixabay/CC0)

Pokiaľ túžite objaviť čaro príjemnej karibskej Jamajky a v rámci mierne netradičnej cesty zo strednej Európy si naviac pozrieť aj nikdy nespiaci New York, máte šancu využiť ponuku spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnermi z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do jamajského prímorského letoviska Montego Bay sú v predaji za 542 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 27.09.-15.12.2016 a 06.01.-06.04.2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 6 mesiacov a predaj do 17. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) na začiatku októbra 2016.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Jamajku nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) dňa 2. októbra a návratom z Montego Bay (MBJ) dňa 16. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Montego Bay za 542 EUR (02.10.-16.10.2016)
Praha – Montego Bay za 545 EUR (rezervácia v NJ)

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi výborného súostrovia Veľké Antily, približne 150 km južne od Kuby a zhruba 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou viac ako tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa zaraďuje na tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fascinujúceho karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa radia čarovný Negril a kúzelný Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od pulzujúceho administratívneho centra Kingston.

0